Kviečiame klubų narius bei individualius basshead’erius, kurie išsiskiria savo ypatingomis car audio sistemomis, jungtis į mūsų organizaciją.

Bass Royal – organizacija, siekianti visus išskirtinius basshead’erius surinkti po vienu stogu, apjungiant visus Lietuvos garsistų klubus bei individualistus ir suteikti galimybę kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose, parodose, atstovaujant savo klubą, mus bei save patį ir savo projektą pristatyti kuo įvairesniai auditorijai, kuo įvairesniuose renginiuose bei parodose.

Tik organizacijos nariai turės galimybę dalyvauti kai kuriuose renginiuose, renginių metu bus pasirūpinta atskira zona Bass Royal nariams.
Bass Royal įkūrėjai turi daugybę idėjų artėjantiems sezonams, tačiau norint kuo plačiau skleisti žinią apie mus, garsistus, mums reikalingi ir Jūs. Norime įtraukti visus Lietuvos klubus į kuo įvairesnę veiklą, laisvalaikio praleidimą kartu, visiems.

Pildykite paraišką įstotį į mūsų organizaciją ir mūsų komanda susisieks su atrinktais interesantais su detalesne informacija: